המותניים אבזם Extender 3 סטים המותניים אבזמים עבור ג 'ינס מתכוונן-ציפורניים חינם הצמד ג' ינס לחצן עבור נשים, מבוגרים, ילדים (א', 3 סטים)
  • משופץ

המותניים אבזם Extender 3 סטים המותניים אבזמים עבור ג 'ינס מתכוונן-ציפורניים חינם הצמד ג' ינס לחצן עבור נשים, מבוגרים, ילדים

ILS 10.48

במלאי
זמין להזמנה

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【מה שאתה מקבל】 : 3 סטים של הציפורן-בחינם כפתורי הצמדה ב-3 צבעים,כולל כסף, ברונזה, שחור, כל סט המותניים מתכווננת אבזמים מכיל 6pcs : 1pc הוק,1pc וו, 4pcs כפתורים.מספיק השימוש היומי שלך. 【אמין חומר באיכות】 : שלנו המותניים מתכווננת אבזם עשוי מתכת איכותיים.זה לא לכופף או לנפץ תחת לחץ אצבע.עם משטח חלק, נוח לשימוש.זה הוא יציב, עמיד, לא קל להגיע לשחיקה,אתה יכול להשתמש בהם במשך זמן רב. 【קל להשתמש】 : להוציא את מצליפה את נשלף המותניים כפתור הצמדה כפתורים להגדיר, ולצרף אותם מכנסיים, חצאיות או אחרת בגדים רפויים, לא צריך עוד כלים או תפירה.הוא נוח לשימוש וקל לתפעול. 【גודל המוצר הצעות 】 : אבזם גודל יכול להיות מיושם עבור רוחב של פחות מ-1.5 ס "מ. קו יכול להיות מופחת ל-1.2 אינץ '- 3.15 אינץ', מתאים עבור רוב המכנסיים. 【לחסוך לך כסף】 : זה מתכוונן ציפורניים חינם כפתורים יכול לעזור לך להוציא פחות כסף כדי לקבל יותר.אתה לא צריך לקנות חדש המכנסיים או החגורה אם המותניים שלך סלים, באמצעות כפתור זה להדק את החגורה.זה מתכווננת אבזם יכול לשמש לא רק על ג " ינס, אבל גם חצאיות, מכנסיים, חולצות וכל הבגדים רוצים להפחית את היקף המותניים.המותניים אבזם Extender 3 סטים המותניים אבזמים עבור ג 'ינס מתכוונן-ציפורניים חינם הצמד ג' ינס לחצן עבור נשים, מבוגרים, ילדים 【מה שאתה מקבל】 : 3 סטים של הציפורן-בחינם כפתורי הצמדה ב-3 צבעים,כולל כסף, ברונזה, שחור, כל סט המותניים מתכווננת אבזמים מכיל 6pcs : 1pc הוק,1pc וו, 4pcs כפתורים.מספיק השימוש היומי שלך. 【אמין חומר באיכות】 : שלנו המותניים מתכווננת אבזם עשוי מתכת איכותיים.זה לא לכופף או לנפץ תחת לחץ אצבע.עם משטח חלק, נוח לשימוש.זה הוא יציב, עמיד, לא קל להגיע לשחיקה,אתה יכול להשתמש בהם במשך זמן רב. 【קל להשתמש】 : להוציא את מצליפה את נשלף המותניים כפתור הצמדה כפתורים להגדיר, ולצרף אותם מכנסיים, חצאיות או אחרת בגדים רפויים, לא צריך עוד כלים או תפירה.הוא נוח לשימוש וקל לתפעול. 【גודל המוצר הצעות 】 : אבזם גודל יכול להיות מיושם עבור רוחב של פחות מ-1.5 ס "מ. קו יכול להיות מופחת ל-1.2 אינץ '- 3.15 אינץ', מתאים עבור רוב המכנסיים. 【לחסוך לך כסף】 : זה מתכוונן ציפורניים חינם כפתורים יכול לעזור לך להוציא פחות כסף כדי לקבל יותר.אתה לא צריך לקנות חדש המכנסיים או החגורה אם המותניים שלך סלים, באמצעות כפתור זה להדק את החגורה.זה מתכווננת אבזם יכול לשמש לא רק על ג " ינס, אבל גם חצאיות, מכנסיים, חולצות וכל הבגדים רוצים להפחית את היקף המותניים.