שיער מיישר קרם, 300ml/10.1 עוז לחות מזין את השיער ליישר קרם Greaseless סטיילינג קרם, באופן זמני מסיר תלתל ומונע עודף Frizz(מיישר קרם)
  • משופץ

שיער מיישר קרם, 300ml/10.1 עוז לחות מזין את השיער ליישר קרם Greaseless סטיילינג קרם, באופן זמני מסיר תלתל ומונע עודף Frizz(מיישר

ILS 50.69

במלאי
זמין להזמנה

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

מתון בטיחות מיישר את השיער, לא למשוך, טבעי ישר, ברק בצורה חלקה.ארומה באופן טבעי, אלגנטי, קל, נוח למרוח על השיער שלך.עשיר מזין לנעול מים פקטור, לחות, מרענן ומזין.תוסף תזונה של אובדן שיער, רך, חלק, טיפול טוב יותר שיער. 300ml קיבולת גדולה, להכיר צרכים שונים, מתאים סלון שיער להשתמש.תכונה : 1. מתון בטיחות מיישר את השיער, לא למשוך, טבעי ישר, ברק בצורה חלקה.2. ארומה באופן טבעי, אלגנטי, קל, נוח למרוח על השיער שלך.3. עשיר מזין לנעול מים פקטור, לחות, מרענן ומזין.4. תוסף תזונה של אובדן שיער, רך, חלק, טיפול טוב יותר שיער.5. 300ml קיבולת גדולה, להכיר צרכים שונים, מתאים סלון שיער להשתמש.מפרט : מצב : 100% מותג New Item סוג : שיער מיישר קרם תוכן נטו : 300ml Usage : 1. לחפוף את השיער מנקה בעדינות לשטוף את השיער שלך.אין לגרד את hair2. לסחוט את הכמות הנכונה ליישר את הסוכן לא. 1 מיכל לאחר ציפוי אחיד על השיער עם מסרק, 2 ס " מ מרחק המסרק מ שורש השיער לשיער סוף, נשאר במשך כ-15 דקות (טבעי שיער מתולתל או חלקי שיער קשה להישאר עוד קצת) ללא חימום או מכוסה שיער, מסרק שיער ישר רק תקופה זו של זמן (להישאר ישר) אם את לא מרוצה את מידת ריכוך, להישאר במשך 10 דקות, ואז לשטוף ניקוי.3. מחלקים את השיער למקטעים ולסדר את השיער מהבסיס ועד הסוף.4. למרוח כמות נאותה של הסוכן לא. 2. עם המסרק באופן שווה על השיער, ואז להישאר על 10 עד 15 דקות (במהלך תקופת להשאיר את השיער בצורה אנכית המדינה) לשטוף.לא לחפוף את השיער תוך 3 ימים לאחר יישור כדי לא להשפיע על יישור השפעה רשימת החבילות : 1 x שיער מיישר קרם.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hair Straightening Cream Net Content
Usage:
1. Wash your hair cleaning and gently wash your hair. Do not scratch your hair :
2. Squeeze right amount straighten agent no. 1 in container after uniform coating on the hair with the comb, to 2 cm distance hair comb from hair root to the hair end, staying for about 15 minutes (natural curly hair or partial hard hair stay a little longer) without heating or covered with hair, comb hair straight just this period of time (stay straight) if not satisfied degree of softening, stay for 10 minutes, then wash cleaning. :
3. Divide the hair into sections and straighten the hair from the base to the end. :
4. Apply proper amount of agent no. 2 with the comb evenly on the hair, and then stay about 10 to 15 minutes (during the period to keep the hair in a vertical state) rinse. :
Do not wash your hair within 3 days after straightening so as not to affect the straightening effect :
Package List:
1 x Hair Straightening Cream :