סיעוד התחבושת מספריים, סיעוד, שירס, תחבושת מספריים, עבור סיעודי.
  • משופץ

סיעוד התחבושת מספריים, סיעוד, שירס, תחבושת מספריים, עבור סיעודי.

ILS 19.93

במלאי
זמין להזמנה

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

זה רב תכליתיים מספריים אשר יכול לשמש חמצן הבקבוק ראשית, ווים רגיל מספריים.את מספריים ידית ארגונומי כדי לחסוך מאמץ, מה שהופך את השימוש ליותר נוח ופשוט.את המספריים עם שן עיצוב מבנה שהופך את הפעולה יותר רהיטות, שחור חמצון של הלהב החלק מבטל את ההשתקפות.את חוסם העורקים יש מהירה hemostatic השפעה, זה הוא הכרח עבור סיעוד.מספריים התיקים יכול לעשות את המספריים להיות מאוחסן בנוחות לאחר השימוש ללא פגיעה בשוגג.תכונה : 1. זה רב תכליתיים מספריים אשר יכול לשמש חמצן הבקבוק ראשית, ווים רגיל מספריים.2. את מספריים ידית ארגונומי כדי לחסוך מאמץ, מה שהופך את השימוש ליותר נוח ופשוט.3. את המספריים עם שן עיצוב מבנה שהופך את הפעולה יותר רהיטות, שחור חמצון של הלהב החלק מבטל את ההשתקפות.4. את חוסם העורקים יש מהירה hemostatic השפעה, זה הוא הכרח עבור סיעוד.5. מספריים התיקים יכול לעשות את המספריים להיות מאוחסן בנוחות לאחר השימוש ללא פגיעה בשוגג.מפרט : מצב : 100% מותג New Item סוג : תחבושת מספריים עם מספריים תיק Tourniquet Material : פלדה אל חלד+ניילון+אלסטי String Color : כמו תמונה Shown Scissors אורך : Approx. 18.4 ס " מ/7.2 in Tourniquet אורך : Approx.60.5 ס " מ/23.8 in Scissors תיק גודל : Approx. 15.6x4.8cm/6.1x1.9in Weight : Approx. 117.0 g/4.1 oz Notes לשימוש עורקים : 1. השימוש עורקים זמן צריך לקצר ככל האפשר ל-1 שעות מומלץ, בשל נסיבות מיוחדות צורך להאריך את זמן החיים של עורקים הזמן הארוך ביותר לא יעלה על 3-4 שעות ברציפות, צריך כל 0.5 1 שעה להירגע במהלך 1, 3-5 דקות בכל פעם, לקשור איסור על המטוס שוב באותו המקום שוב ושוב colligation, עורקים אחרים ניקוי טראומה יש אפקט טוב יותר להשתמש עם תרופות אחרות/רטבים.2. חולים המשתמשים עורקים צריך ללבוש עורקים הכרטיס, שים לב לסוג הדם, ולהתחיל ליישם עורקים משרה רגיעה זמן.3. תשומת לב צריך להיות משולם כדי לשמור את הגוף חם, במיוחד כדי למנוע קר בחורף.אחרי האיבר חוסם את זרימת הדם, הקרה-התנגדות היכולת נמוכה, קור קל להתרחש.חוסם עורקים לא מכוסה, אז זה קל לראות את דימום בכל עת.4. את קשורה או קבוע חלק צריך להיות.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
 Bandage Scissors with Scissors Bag Tourniquet
Material:
 Stainless Steel+Nylon+Elastic String
Color:
As Picture Shown
Scissors Length:
Approx. 18.4cm/7.2in
Tourniquet Length:
Approx.60.5cm/23.8in
Scissors Bag Size:
Approx. 15.6x4.8cm/6.1x1.9in
Weight:
Approx. 117.0g/4.1oz
Notes for using tourniquet:
1. Use of a tourniquet time should be shortened as far as possible to 1 hours advisable, due to special circumstances need to prolong the life time of the tourniquet time the longest do not exceed 3-4 hours continuously, should every 0.5 to 1 hour to relax during the 1, 3-5 minutes every time, tie ban on the plane again in the same place repeatedly colligation, tourniquet and other cleaning trauma has better effect to use with other drugs/dressings. :
2. Patients who use tourniquet should wear a tourniquet card, pay attention to blood type, and start to apply tourniquet time position relaxation time. :
3. Attention should be paid to keep the body warm, especially to prevent cold in winter. After the limb blocks blood flow, the cold-resistance ability is low, and frostbite is easy to occur. The tourniquet is not covered, so it is easy to observe the bleeding at any time. :
4. The tied or fixed part should be :